
Стрічка ізоляційна 0.15мм*17мм*15м зелена
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: IT-0041
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Довжина ізоляційної стрічки | 15 м |
|---|---|
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15 мм |
| Колір | зелений |
| Міцність на розтяг | 24,5 Н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175 % |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Липкість до сталі | 1,8 Н/см |
| Вага | 0,056 кг |
| Об'єм | 0,000098 куб.м |
Призначення
Головне призначення ізоляційних стрічок – електроізоляція дротів, також може широко застосовуватись в інших господарських цілях. Основні властивості ізоляційної стрічки: ізолює проводку та витримує струм високої напруги до 6000 В, забезпечуючи безпеку роботи приладів. Використовується у будь-яких електросистемах.
Властивості
Ізоляційна стрічка забезпечує чудову клейкість – тримається на пластику, металі, плитці, склі та на інших гладких поверхнях. Термостійка – стрічка з ПВХ не втрачає своїх властивостей у широкому діапазоні температур, при сильному нагріванні дроту у місці пробою ізоляції не виникає загоряння, вона пожежобезпечна. Ізострічка еластична, можна змотати тонкі дроти та приклеїтись на рельєфну поверхню. Стрічка стійка до розтягування – витримує подовження до 175%. Вологостійка – надійно захищає дроти від потрапляння вологи, запобігає появі грибка і корозії на трубах та інших поверхнях.

Параметри
Стрічка ізоляційна зеленого кольору, завдовжки 15 метрів, шириною 17 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 30 ₴

