
Стрічка ізоляційна 0.15мм*17мм*25м чорна
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: IT-0026
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Довжина ізоляційної стрічки | 25 м |
|---|---|
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | чорна |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175 % |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Вага | 0,082 кг |
| Об'єм | 0,000128 куб.м |
Призначення
Головне призначення ізоляційних стрічок – електроізоляція дротів, також може широко застосовуватись в інших господарських цілях. Основні властивості ізоляційної стрічки: ізолює проводку та витримує струм високої напруги до 6000 В, забезпечуючи безпеку роботи приладів. Використовується у будь-яких електросистемах.
Властивості
Ізоляційна стрічка забезпечує чудову клейкість – тримається на пластику, металі, плитці, склі та на інших гладких поверхнях. Термостійка – стрічка з ПВХ не втрачає своїх властивостей у широкому діапазоні температур, при сильному нагріванні дроту у місці пробою ізоляції не виникає загоряння, вона пожежобезпечна. Ізострічка еластична, можна змотати тонкі дроти та приклеїтись на рельєфну поверхню. Стрічка стійка до розтягування – витримує подовження до 175%. Вологостійка – надійно захищає дроти від потрапляння вологи, запобігає появі грибка і корозії на трубах та інших поверхнях.

Параметри
Стрічка ізоляційна чорного кольору, завдовжки 25 метрів, шириною 17 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 45 ₴

