
Хомут пластиковий, 2,5×100 мм, 100 шт/упак, чорний
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: TC-2511
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL TC-2511
| Довжина | 100 мм |
|---|---|
| Ширина | 2.5 мм |
| Колір | чорний |
| Кількість в упаковці | 100 од. |
| Вага | 0,029 кг |
| Об'єм | 0,000200 куб.м |
Широке застосування
Пластикові стяжки ідеально підходять для організації кабелів, кріплення та монтажу різних деталей та об'єктів до інших предметів або до опорної поверхні. Такі хомути забезпечують надійне кріплення, максимальну гнучкість та довговічність.
Можливості
Стяжки мають профіль шириною 2.5 мм, можуть витримувати високі та низькі температури, тому підходять як для зовнішнього застосування під сонцем, в дощ, мороз та негоду з ними нічого не трапиться. Якісний пластик виготовлення не схильний до появи корозії, стійкий до зносу та довговічний.
Прості у використанні
Пластикові стяжки прості у використанні, досить гнучкі, щоб закріпити об'єкт будь-якої форми, зберігаючи при цьому міцність. Їх просто зафіксувати й встановити завдяки гострокінцевому наконечнику. Зручний монтаж здійснюється вручну: великим пальцем лівої руки притискаєте замок, правою рукою затягуйте петлю.
Хомути нейлонові гарантують якість, оперативність та економічність як для професійного електромонтажу, так і в побутовому використанні, забезпечуючи максимально надійну фіксацію предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 20 ₴



