
Набір повітряного пластиліну для ліплення FOX 36 кольори пластиковий контейнер ADC36B
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC36B
+380 (66) 847-83-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір повітряного пластиліну для ліплення 36 кольори. Контейнери у синьому та рожевому кольорах.(на Ваш вибір). Про товар: - Різноманітна палітра кольорів: цей індивідуальний набір м'якої глини для моделювання з повітряної сухої глини пропонує широкий спектр з 36 яскравих кольорів, що дозволяє дітям досліджувати свої творчі здібності і виражати себе за допомогою різних кольорів і відтінків.
- Завдяки сертифікатам CE, CPC та ASTM цей продукт забезпечує безпечну та здорову гру для дітей, забезпечуючи душевний спокій для батьків та педагогів.
- Ця розвиваюча іграшка ручної роботи «зроби сам» сприяє творчості, дрібній моториці та уяві дітей, що робить її чудовим доповненням до будь-якого класу чи ігрової кімнати.
- Підходить для різних вікових груп: цей індивідуальний набір глини призначений для дітей віком від 3 років, що робить його відмінним вибором для дітей будь-якого віку та рівня кваліфікації, від початківців до досвідчених художників.
Основні характеристики Матеріал Глина Кількість кольорів 36 кольорів Тип Кольоровий клей Віковий діапазон від 3 років Походження товару Shandong, China Стать Унісекс Найменування siglo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Кількість кольорів у наборі | 36 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Самозастигаюча маса |
| Упаковка | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 25 см |
| Упаковка | Відерце |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




