
Набір повітряного пластиліну 12 кольорів стеки в комплекті висока якість
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: ADC12
+380 (66) 847-83-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Повітряна надлегка глина, 12 яскравих кольорів, забезпечує широкий вибір для творчого вираження та уяви. - Екологічний матеріал, виготовлений з екологічно чистої легкої глини, є безпечним та екологічно чистим для дітей, забезпечує веселий та нетоксичний творчий досвід. - Підходить для дітей віком від 3 років. Цей продукт підходить для широкого кола вікових груп, що робить його ідеальним вибором для сімей та освітніх закладів. - Цей набір розвиває творчість, дрібну моторику та уяву, що робить його відмінним інструментом для освітніх цілей та проектів DIY. В глину додані антибактеріальні інгредієнти для ефективного придушення кишкової палички, золотистого стафілококу та грибків. У наборі 12 кольорів та стеки (3 штуки в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Кількість кольорів у наборі | 12 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Самозастигаюча маса |
| Упаковка | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 33 см |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



